Dane kontaktowe 

 
 
Kierownik Działu:
Marta Burian, wew. 21, e-mail: m.burian@tck.net.pl
 
Starszy Specjalista ds Artystycznych (taniec):
Justyna Michalska, wew. 16, e-mail: j.michalska@tck.net.pl
 
Starszy Specjalista ds Artystycznych (teatr):
Ewa Szulc, wew. 22, e-mail: e.szulc@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (film):
Aleksandra Jasiurkowska
 
Instruktor ds. Artystycznych (film):
Katarzyna Filak, wew. 15, e-mail: k.filak@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (animacja społeczno-kulturalna):
Barbara Kompała, wew. 21, e-mail: b.kompala@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (muzyka):
Rafał Tomulka, wew. 21, e-mail: r.tomulka@tck.net.pl
 
Specjalista ds. Artystycznych (literatura i projekty międzynarodowe): 
Bolesław Kowalski, wew. 21, e-mail: b.kowalski@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (Repty):
Katarzyna Czaja, e-mail: k.czaja@tck.net.pl, tck.repty@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (Opatowice i Strzybnica):
Anna Howaniec, e-mail: a.howaniec@tck.net.pl, tck.opatowice@tck.net.pl, tck.strzybnica@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (Lasowice):
Joanna Gros,  e-mail: j.gros@tck.net.pl, tck.lasowice@tck.net.pl
 
Instruktor ds. Artystycznych (Repty):
Marta Kaźmierczak
 
Specjalista ds Artystycznych:
Anna Pajor-Pogoda
 

Liczba odwiedzin : 361
Podmiot udostępniający informację : Tarnogórskie Centrum Kultury
Osoba wprowadzająca informację : Piotr Kaczmarek
Osoba odpowiedzialna za informację : Piotr Kaczmarek
Czas wytworzenia: 2013-11-13 11:09:38
Czas publikacji: 2019-06-12 13:44:38
Data przeniesienia do archiwum: Brak