Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

ROK SZKOLNY 2017/2018

IMIĘ I NAZWISKO

PROWADZĄCEGO

Liczba

godzin

NAZWA ZAJĘĆ

TERMIN

SALA

Ewa Dragon

2

Kółko czytelnicze – kl. I i III

Wtorek 14.30 – 15.15

Czwartek 15.30 – 16 15

13 sb

13 sb

Halina Piotrowiak

2

Kółko czytelnicze – kl. II

Poniedziałek 15.15 – 16.00

Wtorek 14.25- 15.10

20 sb

20 sb

Kornelia Froner

2

Koło polonistyczne – kl. IV - V

Środa 8.50 – 9.35

wtorek 15.15 – 16.00

15 sb

8 sb

Anna Wojtczak

1

1

Koło literackie. W świecie sztuki.

Zajęcia z języka polskiego – kl. VII

Wtorki 15.15 – 16.45

2 i 4 tydzień

7 nb

Jacek Parkitny

2

Zajęcia dziennikarskie

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Środa 8.00 – 8.45

21 nb

21 nb

Aleksandra Sosna

2

Kółko miłośników filmów – kl. IV - VII

Co drugi poniedziałek

15.15 – 18.00

17 sb

Agata Cieplik

1

Koło recytatorskie – kl. I - III

Poniedziałek 8.00 – 8.45

15 sb

Krystyna Bytomska

2

Zespół wokalny – kl. I – III i VI - VII

Środa 14.25 – 15.10

Czwartek 13.35 – 14.20

4 sb

Iwona Szeja

1

Koło czytelniczo – biblioteczne – kl. IV - VII

Czwartek 14.25 – 15.10

20 sb

Sonia Kucewicz

1

Kółko z języka angielskiego dla klas I - III

Poniedziałek 14.25 – 15.10

17 sb

Julia Biczysko

2

Konwersacje z języka angielskiego – kl. IV - VII

Poniedziałek 14.25 – 16.00

8 nb

Katarzyna Panas

2

Koło z języka angielskiego – kl. IV - VI

Poniedziałek 14.25 – 16.00

7 nb

Marzena Styś

2

Kółko z języka niemieckiego

Co drugi poniedziałek

14.25 – 17.10

20 sb

Agata Michalik

2

Język niemiecki – gry i zabawy

Co drugi poniedziałek

14.25 – 17.10

17 sb

Seweryna Gołkowska

1

Gry i zabawy językowe – j. niemiecki

Czwartek 13.35 – 14.14.20

17 sb

Maria Szczygieł

2

Kółko historyczne

Czwartek 14.30 – 16.00

24 nb

Barbara Bogacka - Ziaja

2

Kółko przyrodniczo - ekologiczne

Poniedziałek 14.25 – 16.00

18 nb

Barbara Panczocha

1

Koło biologiczne

Piątek 14.25 – 15.10

18 nb

Beata Kalke

1

Kółko matematyczne – kl. I - III

Wtorek 13.35 – 14.20

14 sb

Ewa Urbańska

2

Matematyka do kwadratu – kl. IV

Poniedziałek 14.30 – 16.00

23 sb

Jolana Symber

1

Kółko matematyczne – kl. V

Wtorek 14.25 – 16.10

9 sb

Maria Tomzik

1

1

Kółko matematyczne – kl. VI

Kółko matematyczne – kl. VII

Poniedziałek 15.15 – 16.00

Poniedziałek 16.05 – 16.50

24 nb

24 nb

Iwona Szeja

1

Kodowanie dla najmłodszych

Wtorek 13.35 – 14.20

21 nb

Janusz Pfaff

2

Z komputerem na TY – kl. I - VII

Poniedziałek 15.15 – 16.00

Piątek 12.35 – 13.20

19 nb

Maria Galbas

1

Koło młodych chemików

Środa 7.15 – 8.00

23 sb

Izabela Blabuś

1

Fizyka na szóstkę

Środa 14.30 – 15.15

23 sb

Elżbieta Kawa

2

Zrób to sam – kl. II - III

Czwartek 13.30 – 15.00

9 sb

Beata Pyka

2

Robótki ręczne kl. V

Środa 15.00 – 16.30

10 sb

Lucyna Potrawa

2

Klub małego artysty – kl. III

Wtorek 8.00 – 8.45

Piątek 15.25 – 16.10

19 sb

Mariola Giza

2

Kółko plastyczne – kl. III

Poniedziałek 13.35 – 14.20

Wtorek 14.25 – 15.10

21 sb

Adriana Cichoń-Hoftman

2

Kolo plastyczne – kl. II - III

Wtorek 12.35 – 13.20

Czwartek 12.35 – 13.20

8 sb

Izabela Śliwińska

2

Kółko plastyczne – IV – V

Poniedziałek 14.25 – 15.10

10 sb

Aleksandra Ujm a

2

Koło plastyczne – kl. VI - VII

Środa 8.50 – 9.35

Poniedziałek 15.15 – 16.00

22 nb

Joanna Brol

2

Zajęcia prozdrowotne – kl. I - III

Wtorek 12.45 – 13.20

Czwartek 15.00 – 15.45

10 sb

Beata Kalke

1

Kółko regionalne – kl. I - III

Wtorek 12.35 – 13.20

14 sb

Sabina Gurowiec

2

Kultura i tradycja – ZHP – kl. I – VII

Poniedziałek 16.00 – 17.30

23 nb

Sabina Adamowska

2

Kółko biblijne – kl. IV - V

Wtorek 13.35 – 14.20

Środa 13.35 – 14.20

20 sb

Stanisław Knura

2

Koło liturgiczne

Piątek 15.30 – 16.30

Bronisława Dramska

2

Koło biblijne – kl. VI – VII. Przygotowanie do konkursów o tematyce religijnej.

Środa 8.00 – 8.45

Wtorek 15.15 – 16.00

22 nb

Malwina Leszcz

2

Aktywne i nowoczesne formy zabawy dla dzieci przebywających w świetlicy

Czwartek 10.30 – 12.00

4 sb

Aldona Piotrowiak

2

Gry i zabawy ruchowe oraz stolikowe dla klas III

Poniedziałek 13.35 – 14.20

Wtorek 12.35 – 13.20

18 sb

20 sb

Sonia Kucewicz

1

Gry planszowe i karciane – kl. IV - VII

Pierwszy wtorek w miesiącu

14.25 – 17.25

8 nb

Aleksandra Kot

2

Koło gier logicznych i ruchowych

Piątek 10.40 – 11.25

Środa 11.40 – 12.25

16 sb

Jolanta Symber

1

Zabawy w sali Wesoła Szkoła – kl. I - III

Piątek 8.00 – 8.45

18 sb

Maria Galbierska

2

Młody szachista – kl. IV - VII

Wtorek 13.35 – 15.05

8 sb

Krzysztof Siwy

2

Piłka siatkowa – kl. V - VII

Poniedziałek 15.15 – 16.45

6 sb

Agnieszka Barowska

2

Zajęcia fitness

Czwartek 15.15 – 16.45

6 sb

Agata Cieplik

1

Koło taneczne – kl. III

Środa 14.25 – 15.10

12 sb

Agnieszka Żądło

2

Umiem pływać – wyjazdy na basen

Poniedziałek

Alicja Munsch

1

Twórczy rozwój / arteterapia

Wtorek 14.25 – 15.10

8 sb

Joanna Radomska

2

Gry i zabawy psychologiczne

Poniedziałek 15.10 – 15 55

Środa 15.10 – 15.55

3 nb

Urszula Szafraniec

2

Łamigłówki dla mądrej główki

Wtorek 14.25-16.00 8 nb


Liczba odwiedzin : 159
Podmiot udostępniający informację : Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 13
Osoba wprowadzająca informację : Joanna Krupa
Osoba odpowiedzialna za informację : Joanna Krupa
Czas wytworzenia: 2008-11-13 12:04:03
Czas publikacji: 2017-11-06 11:53:14
Data przeniesienia do archiwum: Brak