Pracownicy Pedagogiczni 

 
 

Rada Pedagogiczna 2017/2018

 

Nr

Tytuł

Imię i nazwisko nauczyciela

Obecny przedmiot nauczania

(lub funkcja)

  1.  

mgr

Adriana Cichoń-Hoftman

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Agata Cieplik

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Agata Michalik

  • język niemiecki
  • język mniejszości narodowej (niemiecki)
  • własna kultura i historia Niemiec
  1.  

mgr

Agnieszka Żądło

  • pedagog
  1.  

mgr

Agnieszka       Barowska

  • wychowanie fizyczne
  1.  

lic.

Aldona Piotrowiak

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

 

Aleksandra Kot

  •  
  1.  

mgr

Aleksandra Sosna

  • logopedia
  1.  

mgr

Aleksandra Ujma

  • plastyka
  • muzyka
  1.  

 

Alicja Munsch

  •  
  1.  

mgr

Anna Wojtczak

  • język polski
  1.  

lic.

Barbara Bogacka-Ziaja

  • przyroda
  • geografia
  1.  

mgr

Barbara Panczocha

  • biologia
  • przyroda
  1.  

mgr

Bartosz Urbański

  • wychowanie fizyczne
  1.  

lic.

Beata Pyka

  • wychowawca świetlicy
  1.  

mgr

Beata   Kalke

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Bronisława Dramska

  • religia
  • wychowanie do życia w rodzinie
  1.  

mgr

Elżbieta Kawa

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Ewa Dragon

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Ewa Urbańska

  • matematyka
  1.  

mgr

Halina Piotrowiak

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Iwona Szeja

  • bibliotekarz
  • informatyka
  1.  

mgr

Izabela Blabuś           

  • fizyka
  1.  

mgr

Izabela Śliwińska

  • plastyka
  • nauczyciel wspomagający
  1.  

mgr

Jacek Parkitny

  • język polski
  1.  

mgr

Janina Pęcherz

  • WICEDYREKTOR SZKOŁY
  • język polski
  1.  

mgr

Janusz Pfaff

  • informatyka
  • zajęcia komputerowe
  1.  

mgr

Joanna Brol

  • wychowawca świetlicy
  1.  

mgr

Joanna Kocot-Bambynek

  • język polski
  1.  

mgr

Joanna Radomska

  • psycholog
  1.  

mgr

Jolanta Lukawska

  • DYREKTOR SZKOŁY
  1.  

mgr

Jolanta Symber

  • matematyka
  1.  

mgr

Julia Biczysko

  • język angielski
  1.  

mgr

Katarzyna Panas

  • język angielski
  1.  

mgr

Kornelia Froner

  • język polski
  1.  

mgr

Krystyna Bytomska

  • kierownik świetlicy
  1.  

mgr

Krzysztof Siwy

  • wychowanie fizyczne
  1.  

mgr

Lucyna Potrawa

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Malwina Leszcz

  • wychowawca świetlicy
  1.  

dr

Maria Galbas

  • chemia
  1.  

mgr

Maria Galbierska

  • wychowanie fizyczne
  1.  

mgr

Maria Szczygieł

  • historia i społeczeństwo
  • historia
  1.  

mgr

Maria Tomzik

  • matematyka
  1.  

lic.

Mariola Giza

  • edukacja wczesnoszkolna
  1.  

mgr

Marzena Styś

  • język niemiecki
  • język mniejszości narodowej (niemiecki)
  • własna kultura i historia Niemiec
  1.  

mgr

Michaela Makuła

  • pedagog szkolny (urlop)
  1.  

mgr inż.

Sabina Gurowiec

  • technika
  • matematyka
  • zajęcia komputerowe
  1.  

siostra

Sabina Adamowska

  • religia
  1.  

mgr

Seweryna Gołkowska

  • język niemiecki
  1.  

mgr

Sonia Kucewicz

  • język angielski
  1.  

ks. prob.

Stanisław Knura

  • religia
  1.  

mgr

Urszula Szafraniec

  • nauczyciel wspomagający
 

Liczba odwiedzin : 267
Podmiot udostępniający informację : Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 13
Osoba wprowadzająca informację : Joanna Krupa
Osoba odpowiedzialna za informację : Joanna Krupa
Czas wytworzenia: 2010-12-15 16:41:56
Czas publikacji: 2017-11-06 11:21:37
Data przeniesienia do archiwum: Brak